Svadobný portrét - 300 €

Fotografovanie v exteriéri prípadne v interiéri na vopred dohodnutom mieste v rozsahu 2 hodín. Balík obsahuje 50 ks retušovaných fotografií rozmeru 13x18cm dodaných v tlačovej forme. Všetky zábery v základných úpravách (cca 200 záberov) Vám poskytnem aj v digitálnej podobe vytvorením online galérie s Vašimi fotografiami. V prípade záujmu o fotografovanie mimo svadobného dňa je 50 € Ďalšie individuálne požiadavky k foteniu sú možné po osobnej konzultácii.

Svadobný portrét a obrad - 400€

Balík zahŕňa:

● fotografie svadobného portrétu

● fotografie svadobného obradu (fotografovanie svadobného obradu, gratulácie a skupinové fotografovanie po skončení obradu)

Minimálny počet odovzdaných záberov v digitálnej forme z obradu je 150 ks. Každý záber je starostlivo vybraný a upravený.

Po prvý novomanželský tanec - 500 €

Balík zahŕňa:

● fotografie svadobného portrétu

● fotografie svadobného obradu

● fotografie po novomanželský tanec ( program po obrade, priebeh svadobnej hostiny po prvý mladomanželský tanec)

Minimálny počet odovzdaných záberov v digitálnej forme od obradu po prvý novomanželský tanec je 250 ks. Každý záber je starostlivo vybraný a upravený.

Komplet - 700€

Balík zahŕňa:

● fotografie svadobného portrétu

● fotografie svadobného obradu

● fotografie po novomanželský tanec

● priebeh celej svadobnej zábavy do cca 01:00 hod.

Minimálny počet odovzdaných záberov v digitálnej forme celej svadby je 500 ks. V prípade záujmu o inú kombináciu našich služieb nás kontaktujte prosím e-mailom, alebo telefonicky. K cenám sa účtujú cestovné náklady podľa množstva najazdených km vo výške 0,80-Eur/km. Do vzdialenosti 20 km sa cestovné náklady neúčtujú (od Zvolena) Fotografie sú dodané zákazníkovi do 30 pracovných dní od potvrdenia objednávky. V prípade záujmu je potrebné uhradiť rezervačný poplatok vo výške 50% objednaných služieb. Ceny sú s DPH

Fotorande, tehuľky, rodina a deti - 100 €

Základný balík obsahuje hodinové fotografovanie v ateliéri, prípadne v exteriéri. Výber 15 vyretušovaných záberov, ktoré si môžete vybrať vo Vašej online galérii. Odoslané elektronicky, bez tlače vo farbe aj v ČB verzii. V prípade záujmu o tlačené fotografie je možné objednať za príplatok (od formátu 10x15 cm po 30x40 cm)

Každý ďalší retušovaný záber 5 €

Možnosť odkúpenia všetkých záberov v základnej úprave (cena dohodou). Záleží od počtu záberov a náročnosti fotografovania.

Akty - 150€

Základný balík obsahuje 1,5 - 2 hodinové fotografovanie v ateliéri (prípadne v exteriéri). Výber 10 vyretušovaných záberov, ktoré si môžete vybrať vo Vašej online galérii. Odoslané elektronicky, bez tlače vo farbe aj v ČB verzii. V prípade záujmu o tlačené fotografie je možné objednať za príplatok (od formátu 10x15 cm po 30x40 cm)

Každý ďalší retušovaný záber 8 €

Možnosť odkúpenia všetkých záberov v základnej úprave (cena dohodou). Záleží od počtu záberov a náročnosti fotografovania.

Event

Napíšte mi prosím Vaše požiadavky na typ a rozsah fotenia a následne Vám bude zaslaná cenová ponuka.V prípade, ak máte záujem o inú kombináciu služieb, je možné na základe osobného dohovoru dohodnúť individuálnu cenu.

Powered by SmugMug Owner Log In